Новини

 • Article illustration photo

  EDUFUND – CТАНЬ ДОБРОЧИНЦЕМ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ЗА $1 НА МІСЯЦЬ

  Підтримати вищу технічну освіту у Львові тепер зможе кожен завдяки новому проекту EduFund. Простий функціонал підписки дає можливість донейтити персональні місячні внески у зручному обсязі – $1, $10, $20, $50 або $100. 

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Зимова школа - DES 2021

  З 25 січня по 5 лютого 2021 року на базі механіко-математичному факультету, факультету електроніки та комп’ютерних технологій і факультету прикладної математики та інформатики проходитиме Друга зимова школа DES-2021.

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Інноваційні Бакалаврські Програми Кластеру – Впевнений Шлях до Кар’єри в IT

  Ось-ось розпочнеться вступна кампанія. Для тих, хто вже визначився з напрямом майбутньої професії, залишилося лише вибрати вищий навчальний заклад та програму. А що ж варто обрати абітурієнтам, які бачать своє майбутнє у сфері ІТ?

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Великі Дані: Що Це Таке і Де Цьому Навчитися

  Робота з даними, або Data Science – це наука про аналіз даних. Аналізувати дані потрібно для того, щоб з величезного масиву інформації витягувати конкретну та корисну інформацію: інсайти про поведінку споживачів, тенденції ринку, на основі яких можна робити якісні прогнози розвитку сфери, чи окремої індустрії. Data Science пов’язана з машинним навчанням (Machine Learning), наукою про мислення (Cognitive Science), а Big Data, в свою чергу є підрозділом Data Science.

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Робота в ІТ: Перші Кроки до Популярної Професії

  ІТ-індустрія – один з найперспективніших напрямків роботи на сьогодні, який приваблює, в першу чергу, інноваційністю та можливістю зробити вклад в розвиток визначних продуктів та глобальної технологічної індустрії. Як зрозуміти чи підходить вам робота в цій сфері, і як розпочати свій шлях ІТ-спеціаліста – пропонуємо кілька порад, для тих, хто вже думає про роботу з технологіями.

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Старт Нового Сезону IT Future

  22 березня стартував новий сезон проекту IT Future. Упродовж року школярі з 30 шкіл відвідають львівські ІТ компанії та побачать, як насправді влаштована робота ІТ-спеціалістів.

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Визначено Переможців Першого ТехБатлу від Львівського ІТ Кластеру

  7 березня відбувся фінал конкурсу студентських інноваційних проектів Tech Battle. У фіналі зіткнулись 8 команд-студентів інноваційних програм ІТ Кластеру та УКУ, 4 з яких вибороли фінансування власних проектів.

  Читати далі
 • Article illustration photo

  Львівський ІТ Кластер Спільно з ЛНУ ім. І. Франка Запускають Три Інноваційні Програми

  У 2019-ому році абітурієнти зі всієї України зможуть вступити на нові інноваційні бакалаврські програми в ЛНУ ім.І.Франка: «Кібербезпека», «Статистичний аналіз даних» та «Інженерія програмного забезпечення». 

  Читати далі