Розробники

 • Andrew Shimmer photo


  Олег Бугрій

  (Львівський національний університет імені Івана Франка), провідний інженер у галузі розробки програмного забезпечення

  Сучасні роботодавці дуже потребують працівників з математичним способом мислення. Не просто хороших програмістів, а працівників, які здатні розв'язувати складні виробничі та бізнесові задачі.
  Багато моїх учнів та знайомих працюють аналітиками даних.
  Для цього їх довелося самостійно освоювати доволі складний матеріал.
  Розробляти бакалаврську програму "Статистичний аналіз даних"
  мене, зокрема, спонукало бажання дати нашим студентам якісну інноваційну освіту і гарні кар'єрні перспективи.

 • Ann Maisner photo


  Юрій Хома

  Data Science Lead в компанії Sciforce Solutions, викладач НУ “Львівська Політехніка”

  Мотивацією до участі в розробці програми послужило, те що в силу своєї професійної діяльності постійно доводилося працювати з аналітикою даних, машинним навчання та штучним інтелектом. Ці галузі розвиваються вкрай динамічно, тому на ринку відчувається величезна нестача спеціалістів, а програми розроблені і запущені під егідою Львівського ІТ кластеру, дозволяють максимально наблизити навчальні заклади у напрямку співпраці з індустрією і гарантують випускникам якісні знання і необхідний практичний досвід. Відтак відкриття програми Statistical data science дозволить випускникам отримати престижну і високооплачувану роботу, а індустрії залучити хороших фахівців.

 • Tomas Abbar photo


  Максим Нечепуренко 

  Scientist у N-iХ

  Фахівці з аналізу даними – нові рок-зірки. Вони всім потрібні, ними всі захоплюються, сьогодні ми бачимо справжній «бум» Data Science. Це пов’язано з тим, що вже кілька десятиліть комп’ютери збирають та накопичують дані. Закономірно, постало питання, що з цими даними можна зробити. Яку користь з них можна отримати бізнесу, виробництву, науці? Не дивно, що фахівці з молодої дисципліни Data Science, які вміють використовувати дані для отримання корисних знань і створення автоматичних систем, зараз дуже затребувані. Чим більш «комп’ютеризованим» буде наше життя, тим більше людей будуть займатися аналізом даних. Аналітиr у області Data Science, безперечно, – професія майбутнього.

 • Ann Maisner photo


  Марта Малоїд-Глєбова

  (Львівський національний університет імені Івана Франка)

  Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри і логіки